ongeza picha

Chair Family Picha

ongeza video

Chair Family Video

ongeza swali

Chair Family Majibu

2 mashabiki alijibu swali hili
zaidi chair family majibu >>  
andika makala

Chair Family Makala

zaidi chair family makala >>  

Chair Family Viungo

zaidi chair family viungo >>  

Chair Family ukuta

modernfan alisema …
Guys can someone send a msg to dave au papa about the spot look change? I've done it a million times and I'm kinda embarrassed to do it again because of that :/ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sakkara98 ametoa maoni…
Done =) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sakkara98 ametoa maoni…
Apparently Cliff told me that they were doing kura za maoni to change the spot looks changes, so we have to wait =) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tvdlover alisema …
Guess who's back for good? Sorry guys I've been so busy with school and life. Is my senior mwaka and I'm never free from school. I miss wewe guys so much. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
unicornsrreal alisema …
hujambo guys!
Sorry I've been so MIA lately, a lot has been happening here, school-wise and I've also been ill and have been dealing with a lot of emotional stuff too!
I'm going to try and come kwa zaidi often but I can't count on being here a lot because of everything that is happening. I hope you're all good, and yeah, upendo wewe ALL ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
twilightlover73 ametoa maoni…
hujambo Bee! I'm glad to see wewe here, I've missed wewe lots <3 I hope wewe feel better and I hope everything's okay, if wewe wanna talk wewe can always talk to me. I upendo you! zaidi ya mwaka mmoja uliopita