ongeza picha

imba Picha

ongeza video

imba Video

tengeneza kura ya maoni

imba Kura Za Maoni

mashabiki wanachagua: My hobby
My hobby
80%
talent
20%
mashabiki wanachagua: If wewe keep trying a pushing yourself. I haven't heard wewe sing though
If wewe keep trying a pushing...
86%
14%
mashabiki wanachagua: yes that would be nice
79%
21%
mashabiki wanachagua: It's fun
It&# 39; s fun
55%
It makes me relax
32%
mashabiki wanachagua: it is so amazing i can't put it into words
it is so amazing i can&# 39; t put...
38%
25%
zaidi imba kura za maoni >>  
andika makala

imba Makala

zaidi imba makala >>  

imba Viungo

zaidi imba viungo >>  

imba ukuta

big smile
harleenquinzel5 alisema …
Ok, guys! Who's a shabiki of singing? Well, if wewe are wewe can take part in my imba comp!
Now, there are some rules. I'll tell wewe all as a comment.
It ends in the end of March. Ther is a fanpop prize!!!! Now, whoever breaks rules will not take part so read carefully. Post wewe imba your moyo out:) I'll tell The winner kwa fanpop letter. I'll watch everyone! Really. So read rules!!!!!
Good Luke, everyone! Don't post here!!!! Rule will tell where. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
harleenquinzel5 ametoa maoni…
Rules: 1. Post on my shabiki club. Harleenquinzel5. 2. Don't onyesha your face. Use anima. 3. NO Youtube vids! I'll know:( 4. Winner will be told on wall. 5. Winner will get a text from me. Please write back after so I can tell the prize. 6. The couse I make is final. No changes. 7. Be fare to winner. No bulling. Sing any song wewe like but no rude ones! Now listen to rules. If not, your out! Any after ending tarehe will not count. Good Luke!:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
harleenquinzel5 ametoa maoni…
Luck, sorry:( LoL! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
harleenquinzel5 ametoa maoni…
Guys. Sorry. It's over:( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Cover_Lane alisema …
Ehi
check out my new cover!!!

https://youtu.be/IEkLDLcPSV4

If wewe want zaidi cover please subscribe!!

Let me know!!!
Enjoy!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ChiliPepperLuv alisema …
imba is one of my hobbies. I upendo to sing karaoke, especially the classic songs. I'm quite good at it, too. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita