Dominique

fanpopping tangu August 2008

  • Female, 26 years old
  • Netherlands
  • Favorite TV Show: House MD
    Favorite Movie: The dark night
mchoro orodha

Vilabu Vyangu

Dedicated Fan in 1 club Dedicated (1) Die-Hard Fan in 2 clubs Die-Hard (2)

ukuta wangu

Hello people!

's been too long, eh? I remember winning a House shabiki award... seems so very far away! hoping to reconnect soon! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
caramelmilk ametoa maoni…
^ teh cane is back =D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
huddyislove ametoa maoni…
OMG! Where have wewe been?? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
miss_orange ametoa maoni…
hey! wlcm back =] zaidi ya mwaka mmoja uliopita
huddy_ alinipa heshima za my answers
What's Minnie without Mickey?What's Tigger without Pooh?What's Patrick without Spongebob...?What's ME without YOU? Send to 10
people wewe upendo au Marafiki wewe never wanna lose.If wewe get this back, it means, wewe ...are important to them too! :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TheHiddenCane alisema kuhusu House, M.D.
Jesus... how long has it been? Any of wewe veterans from the summer of '08 still around? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
misanthrope86 ametoa maoni…
Of course! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
oldmovie ametoa maoni…
yup yup :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Cuddles ametoa maoni…
Yep :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita