mchoro orodha

Vilabu Vyangu

                 

ukuta wangu

WolfFreeland alisema …
hujambo bob what’s up? :) I not sure if wewe wanna see my video which is a shout-out that I made last year. hope wewe doing great ;) I do hope wewe read this maoni and keep up the good work ;-) ilitumwa siku 6 zilizopita
smile
whatsupbugs alinipa heshima za my comments
Are wewe the film reviewer Bobsheaux? ilitumwa mwezi moja 1 uliopita
WolfFreeland alisema …
hujambo bob! I wanna let wewe know that I Honestly respect your opinion since wewe never liked any of the A&O Sequels. But wewe actually one of my inayopendelewa movie reviewers :) ilitumwa mwezi moja 1 uliopita