A shadow only means there is light a nearby...

fanpopping tangu May 2013

mchoro orodha

Vilabu Vyangu

Dedicated Fan in 10 clubs Dedicated (10) Die-Hard Fan in 13 clubs Die-Hard (13)

ukuta wangu

heart
GDragon612 alinipa heshima za my answers
awww I upendo to share it too with you
if wewe upendo i can give wewe my barua pepe too
I will tafuta wewe on Twitter
no problem my stya babe
wewe are the 3rd here who are from russian aww
I upendo to learn new languages
so if wewe upendo wewe can help me to learn it*-*

have a so fantastic siku ma Sweetheart
upendo ya so much!!! ilitumwa siku 3 zilizopita
heart
GDragon612 alinipa heshima za my answers
aww we have the same interests I see
yes walking is so Relaxing
I am so often in the nature I can
omg I loving squirells so much they are so cutie and funny
they are one of my favourite animals*-*
same I upendo breathing the air too
and I upendo thunder and Flash watching
and if the sun rise up and down the air Looks so magical *-*
how was your weekend ma babe? ilitumwa siku 3 zilizopita
heart
GDragon612 alinipa heshima za my images
do wewe upendo to give me ya Twitter account?
so we can be Marafiki there and talk
if ya like wewe can give me ya barua pepe too
awww I upendo ya so much more
buing buing ya kat ilitumwa siku 9 zilizopita