ყσσɳɠι 💝 ƙαƚԋι

fanpopping tangu February 2013

mchoro orodha

Vilabu Vyangu

Dedicated Fan in 29 clubs Dedicated (29) Die-Hard Fan in 34 clubs Die-Hard (34) Fanatic in 1 club Fanatic (1)

ukuta wangu

DaniellelovesBB alinipa heshima za my comments
wewe are very welcome!
its a great way to expression how wewe feel as wewe try to get through such a terrible experience. im sure he loves the poem as well Kathi. keep being strong, and remember all the happiness he brought wewe over the years.

mwaaaaaah to Mickey, and MInnie! heartsigns, and upendo send to wewe both always! ilitumwa masaa 14 yaliyopita
DaniellelovesBB alinipa heshima za my answers
yeah shes one of the best singers out there for sure!
so talented, upendo Taylor so so much! i hope one siku wewe can see her too
oh Look What wewe Made Me Do is on that album as well. she has so many good songs from all her albums its hard to pick favs.
i upendo all those as well.

yeah i know it must be so hard, and i would be crying alot too if i was you. God will protect him now. no zaidi pain, now he will always smile. he will watch over wewe all. wish depression didnt exist. poor guy. ilitumwa masaa 14 yaliyopita
DaniellelovesBB alinipa heshima za my links
aw thanks Kathi. yeah i have been resting zaidi these days, hopefully its been helping.
thats so good! wewe can now enjoy many things without all that stress. wow he loves sleep haha. thats great though, it gives wewe zaidi sleep time too then.

hehe thank wewe Kathi! i will tell wewe about it after i come back!
soooo adorable! aw his little voice must be the cutest thing!
so cute hes rolling over too hehe, soon already a half a year! time flies! ilitumwa masaa 14 yaliyopita