Vero ✔Verified sтσηεfιεℓ∂ ℓσvεя/Fαηαтιc♥

fanpopping tangu July 2011

mchoro orodha

Vilabu Vyangu

Dedicated Fan in 14 clubs Dedicated (14) Die-Hard Fan in 17 clubs Die-Hard (17) Fanatic in 2 clubs Fanatic (2)

ukuta wangu

smile
DaiquiriDahlia alisema …
You're so pretty! ilitumwa miezi 7 iliyopita
smile
jayrathbonegirl alisema …
i gave up fanpop. but i'f wewe still want to talt to me ask me on my tumblr :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
mia444 alinipa heshima za my images
hujambo what's up? Will wewe jiunge my new club? link. It's for people that are Team Edward au people that upendo the Twilight Saga!! I'd really appreciate it, I think wewe will really like it! Oh and btw i just added wewe will wewe add me back plz? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita