mchoro orodha

Vilabu Vyangu

Dedicated Fan in 10 clubs Dedicated (10) Die-Hard Fan in 9 clubs Die-Hard (9)

ukuta wangu

heart
S8rah alinipa heshima za my images
*Stands behind door* Hii it has been way to long but I am so happy wewe are back!
I have told wewe on kik about how I have been but it has been way to long
yes apart from video games my other upendo is kpop I know wewe upendo it aswell!
I will have to find out all your faves:)
I don't have ig so I can't follow wewe on there but I have added wewe on kik

Do wewe have twitter?
I know we are talking on kik but I hope to hear from wewe on here soon ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
Miraaa alinipa heshima za my videos
hey! yeah i remember you, it's been a very long time since we last chat lmao im surprised that wewe came back tho
so how are ya?? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
fairfarren alinipa heshima za my answers
'sup gurrrrl
i can't believe your on fanpop, it's like all my Marafiki are coming back on here what in the world ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita