Janice

fanpopping tangu February 2012

mchoro orodha

Vilabu Vyangu

Dedicated Fan in 4 clubs Dedicated (4) Die-Hard Fan in 3 clubs Die-Hard (3) Fanatic in 1 club Fanatic (1)

ukuta wangu

sad
Chidori1334 alisema …
are wewe even around? ilitumwa miezi 2 iliyopita
smile
PrueFever alinipa heshima za my images
Any chance I could get wewe to vote and maybe leave a maoni in this Disney kura ya maoni I made here:

link

I'm trying to get as many Fanpoppers to vote and maoni and your vote could really help a lot :) I'd really appreciate it as every little vote counts :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
CaterdayGirl alisema …
I know a girl who is funny, crazy, thoughtful, caring, loving and sharing, as sweet as a baby, great friend, and like a sister to me. & she's kusoma this message right now.....Post this to girls you'll never forget. If wewe don't post this to anyone, it means wewe have forgotten all about your friends. If wewe get....6 back, you're truly loved. Take care beautiful girl.. ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
katealphawolf3 ametoa maoni…
Sadly, no. She has moved on. I am Marafiki with her on DeviantART and we talk now and then and she told me she has left fanpop for good. zaidi ya mwaka mmoja uliopita