яιмι

fanpopping tangu November 2014

  • Female, 17 years old
  • Favorite Movie: The Pianist, ❤Titanic❤, Life is beautiful, Roman Holiday, Inception, The Reolutionary Road, Blood Diamond and many zaidi ♥
    Favorite Musician: ♫♥ тαÿ ♥♫
    Favorite Book or Author: The Snowman, Game, HP Series
mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

smile
MJ_Fan_4Life007 alinipa heshima za my answers
Hi how are wewe ilitumwa miezi 3 iliyopita
wink
LightSoul99 alinipa heshima za my images
Free props!
For being awesome! >.< ilitumwa miezi 3 iliyopita
smile
jessowey alinipa heshima za my images
hi could wewe please join:

link

a new club I made also I was wondering if wewe could make me a cool club banner and ikoni if wewe have some spare time.

also could wewe please ask your friends/fans to jiunge as well thanks

also there is no hurry when ever wewe can I understand if wewe are busy thanks ilitumwa miezi 4 iliyopita