fanpopping tangu January 2011

  • Female, 21 years old
  • Greece
  • Favorite TV Show: The Vampire Diaries♥*Supernatural
    Favorite Movie: upendo Actually*The Notebook*Part Of Me*The Hunger Games
    Favorite Musician: One Direction*Little Mix*Katy Perry*Taylor Swift*Ed Sheeran♥
    Favorite Book or Author: Twilight Series*The Hunger Games
mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

heart
edwardrobertcul alinipa heshima za my answers
"I know a girl who is funny, crazy, thoughtful, caring, loving and sharing, as sweet as a baby, great friend, and like a sister to me. & she's kusoma this message right now.....Post this to girls you'll never forget. If wewe don't post this to anyone, it means wewe have forgotten all about your friends. If wewe get....6 back, you're truly loved. Take care beautiful girl!<3<3<3" ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
edwardrobertcul alinipa heshima za my answers
I upendo wewe with all
my heart, you're my
sunshine, sunlight,
my heart, my soul,
I upendo wewe VERY much! ♥

Post onto
Walls of people you
can't bare to lose ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
LOVING23 alinipa heshima za my pop quiz questions
[i]Thnx 4 the add
Plz jiunge :o3 link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita