fanpopping tangu May 2011

  • 27 years old
  • The Fifth Hole #666, Cavern of Destruction, Hell
  • Favorite TV Show: https://www.facebook.com/profile.php?id=100005125128410
    Favorite Book or Author: Stephen King: Bag of Bones
mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

crying
blossomyumyum alisema …
I’m sorry I’ve been so stupid and irrational. I’m sorry I gave wewe a hard time. I just wanted wewe to know I still and always will upendo you. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
coriann ametoa maoni…
Hey, it's okay, it's good hearing from wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
blossomyumyum ametoa maoni…
It’s not ok. I scared wewe and hurt you. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
coriann ametoa maoni…
It's okay, I'm used to it. I've been scared and hurt much worse than kwa wewe so you're cool. Thanks a lot for letting me know you're okay though zaidi ya mwaka mmoja uliopita
blossomyumyum ametoa maoni…
Nobody should hurt wewe 😢, wewe deserve zaidi than that. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Kuro_Hyou666 alinipa heshima za my polls
Hello :)

Dunno if wewe remember me, but we used to talk a long time ago, back when I was blackpanther666. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
coriann ametoa maoni…
Hey, thanks, long time no chat. How are ya? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
LightSoul99 alinipa heshima za my articles
Free props!
Because you're awesome! =D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita