mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

sunny
Karoii-chan alinipa heshima za my images
hujambo there! Your profaili looks very beautiful! Everything about it. ^__^ ilitumwa miezi 9 iliyopita
Kuro_Hyou666 alinipa heshima za my answers
Here's a prop.

I know wewe don't really come on here any more, but I'll leave wewe a heshima anyway :) ilitumwa miezi 10 iliyopita
BlindBandit92 alinipa heshima za my comments
But ya I really hope wewe come back to ak. There's so much zaidi stuff they have now. Even personal houses and stuff and well now I can carry wewe quite easily through the dungeons at your lvl lol ilitumwa miezi 11 iliyopita