mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

twinklestar11 alisema kuhusu bila mpangilio
Omg... i swear it been forever! im finally back on here after months of off and on and years of not being on here at all! i remember coming on here when i was 11 and now im graduating high school in less than a week... damn. time flies. anything changed up on here since like 2018?? au was it 2019? i forget, ilitumwa miezi 8 iliyopita
Samz_Account ametoa maoni…
Same.. i haven't been here since early 2019. Going through my old accounts mwezi moja 1 uliopita
heart
GDragon612 alinipa heshima za my answers
good morning Shawn!!!
I am happy wewe are doing okay!!
oh that happens school isn`t easy
congrats for new class level =D
have a beautiful non stressful thuesday ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sunny
GDragon612 alinipa heshima za my answers
hujambo shawn
omg I have missed wewe so much!!!
How have wewe been
so long time not hear from you!!!
so happy wewe are back now!!!
whats new kwa you? Let me know<3
Have a beautfiul monday ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita