Justin Bieber Wall

inaonyesha maingizo zaidi ya ukuta 1721-1730 na 19451

pickfriday3 alisema …
hi justin i am a big shabiki of i would really like to take to wewe please follow
me on twitter jcute615@gmail.com ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
karlymiller325 alisema …
hujambo justin, will u follow me on twitter?? it would be awesome!!! im jb325lover............ cuz i upendo u lol catch ya l8r........ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cashanadiggs alisema …
hujambo whats up with u dating when u have Marafiki that care and kwa the way im actually 11 years old and heard about wewe in probably in the 4th grade and was obsessed luv cashana in hamiton new jersey ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cashanadiggs ametoa maoni…
i mean mashabiki zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mbabygirl16 alisema …
so please help me it would mean alot to my little sister ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mbabygirl16 alisema …
go check out this pic link and maoni please and follow me on twitter @mbabygirl16 and retweet the tweet please i want to try and get justin to see it my little sisters did it ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cashanadiggs ametoa maoni…
not a good idea to put your stuff out there like that zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EdwardsOnlyGirl alisema …
Wow...I dont know who the real Beliebers are anymore. wewe guys say wewe upendo Justin, but if wewe really loved him wewe would be that Justin is with someone who he cares about. I mean sending Selena death threats...is really low. Its true that she is older that Justin, but shouldnt wewe be happy, that he is happy. (Even if they are, au aren't going out) I'm a belieber and I support Jelena! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cleo-mermaid ametoa maoni…
i dont support i want to though:( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cashanadiggs ametoa maoni…
me ither zaidi ya mwaka mmoja uliopita
brit2794 ametoa maoni…
ya ur right =.= but i dont like selena but ill do it for justin :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tlq5 alisema …
justin u r so hot but Eminem is still my fave
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cashanadiggs ametoa maoni…
then be on his shabiki site dur dur isnt that smart zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Karinna alisema …
Heey Justin I upendo your muziki and I would upendo to talk to wewe :) please also follow me on twitter @Karinaa102009 it would really make my siku if wewe talked to me !:D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cashanadiggs ametoa maoni…
that actually is a good idea to put your barua pepe out there like an idiot because some people hack and invade and u never know who it is zaidi ya mwaka mmoja uliopita
karlymiller325 alisema …
I upendo wewe JUSTIN!!!!! plz except my request. my friend ben-bieber01 showed me this website cuz he knows i upendo u and he thought it would be perfect cuz u have it! but anyways plz except it, it would be the best thing ever!!!!!!!! peace out! i <3 you!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cashanadiggs ametoa maoni…
why would he do something like that we all know that hed probably just laugh and songesha on right justin oh kwa the way huge shabiki big big shabiki zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Agnesita alisema …
I upendo Justin Bieber ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cashanadiggs ametoa maoni…
so do i hes so cute zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Agnesita ametoa maoni…
hahha yes!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
funnycrazy1994 alisema …
hujambo justin i upendo your muziki ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cashanadiggs ametoa maoni…
i also upendo his muziki hes cute when he flips his hair so hot! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
isabel_cristina alisema …
te amo justin biber ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
....when U SMILE , I smile. When wewe cry , I cry. So Justin WHERE ARE wewe NOW ? Come with me and sing SPEAKING IN TONGUES as your alter ego SHAWTY MANE. wewe are and always will be MY WORLD. <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
isabel_cristina ametoa maoni…
hello justin bieber zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
....you should PICK ME. If I were a RICH GIRL, I'd buy wewe anything in the world. wewe are so amazing and DOWN TO EARTH. I wanna tell wewe ONE TIME that I won't be a RUNAWAY upendo au and EENIE MEENIE minie mo lover. I need SOMEBODY TO upendo and that somebody is wewe ! I will NEVER LET wewe GO and NEVER SAY NEVER. I know your BIGGER than me but I still upendo you. Take me shopping at the OMAHA MALL. I want to get STUCK IN THE MOMENT with wewe ! I feel OVERBOARD without your love. We can go nowhere but UP. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
I upendo wewe Justin BABY !!! THAT SHOULD BE ME in your muziki video and as the ONE LESS LONELY GIRL and your inayopendelewa GIRL ! Everyday I PRAY that one siku I will meet wewe in person. I just CAN'T LIVE WITHOUT wewe for one second. I want wewe to give me my FIRST DANCE and I want wewe to upendo ME. I would upendo to RIDE with wewe because everyday I have a HEATACHE because I can't see you. wewe LEAVE ME BREATHLESS when wewe flip your gorgeous hair. (: Come on SHAWTY LETS GO; KISS AND TELL. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
seksyglam ametoa maoni…
wewe LUV him zaidi ya mwaka mmoja uliopita
seksyglam ametoa maoni…
u have beiber FEVER! girl and a serious case zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
dameria alisema …
hy... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MarylovesSelena alisema …
Guys I think Justin is dating Selena Gomez...I don't know if I should be happy au sad...Happy because he finally found somebody to upendo and its a really nice girl and because they are my two idols.Sad because he didn't alisema that they are dating to us and because I thought he would tarehe a fan..
But if they actually aren't dating...WHOOOOOOO LETS PARTYY! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
maribou ametoa maoni…
really i heard that 2!!but selena is way better then justin!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
eireann13 ametoa maoni…
your so rong maribou zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MarylovesSelena ametoa maoni…
^I agree zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
gal1998 alisema …
hello :D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jc1820 alisema …
justin bieber please visit PHILIPPINES ! upendo wewe zaidi <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jc1820 alisema …
i upendo u jB <333 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Ain_026 alisema …
upendo u soo much JB <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
gabriel03 alisema …
ha justin bieber ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
BABY I'ma tell wewe ONE TIME can I be your ONE LESS LONELY GIRL and your inayopendelewa GIRL ? Cuz THAT SHOULD BE ME !!!! We can find a COMMON DENOMINATOR" because I'm DOWN TO EARTH and "BIGGER." I need SOMEBODY TO upendo and I would upendo to get STUCK IN THE MOMENT with wewe and I would NEVER LET wewe GO. I won't be a RUNAWAY upendo au an EENIE MEENIE minie mo lover because when U SMILE I smile. I want wewe to be my FIRST DANCE. Without wewe I feel OVERBOARD. Please upendo ME because wewe are MY WORLD. <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Hot_n_cold ametoa maoni…
Did wewe make that up? I upendo it. :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TayTayBieber ametoa maoni…
yeah and thank wewe very much !(: zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Hot_n_cold ametoa maoni…
omg thats awesome. :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
CHRISTIANISHOT alisema …
hujambo justin will u plezzzzzzz add me an i think u r so cute ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 ametoa maoni…
justin doent have one of these...srry. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
seksyglam ametoa maoni…
i wish he did have one zaidi ya mwaka mmoja uliopita
seksyglam ametoa maoni…
he is on twitter but not on shabiki pop zaidi ya mwaka mmoja uliopita
choli34 alisema …
Justin komme Bitte nach Germanny Betzweieler
Justin comm please from Germany Betztweier pppleeaaase
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
meh
bielieber101 alisema …
I WISH THAT JUSTIN BIEBERWOULD FOLLOW ME ON TWITTER! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sabrinalover63 ametoa maoni…
i am so happy zaidi ya mwaka mmoja uliopita
iluvtreysongz35 ametoa maoni…
me 2 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
iheartjdb1616 ametoa maoni…
y r u guys so happy zaidi ya mwaka mmoja uliopita
funnycrazy1994 ametoa maoni…
hi justin bieber zaidi ya mwaka mmoja uliopita
S8rah alisema …
I think this club needs a new ikoni and banner ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TayTayBieber ametoa maoni…
same here. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bieberishott ametoa maoni…
same here zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LifesGoodx3 ametoa maoni…
I think so too. I don't like the icon. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LifesGoodx3 alisema …
I feel so out of place in this club because my ikoni is not Justin, lol. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sabrinalover63 ametoa maoni…
me to zaidi ya mwaka mmoja uliopita
CheekyCheese ametoa maoni…
wewe LIKE Justin Bieber???!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LifesGoodx3 ametoa maoni…
Yes I do, is there a problem with that? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
funnycrazy1994 ametoa maoni…
hi justin bieber zaidi ya mwaka mmoja uliopita
blsjblover123 alisema …
I CANT WAIT TILL I GO TO THE JUSTIN BIEBER CONCERT...... I AM SO EXCITED CAUSE I GET FRONT ROW SEATS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I LUV YA JUSTIN ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sabrinalover63 ametoa maoni…
ok cool zaidi ya mwaka mmoja uliopita
blsjblover123 ametoa maoni…
ikr its so KEWL zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TayTayBieber ametoa maoni…
lucky ! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Anisabieber alisema …
justin bieber is soooo hooott ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sabrinalover63 ametoa maoni…
no justin bieber is soooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo hoooooooooooooooooooooooooooooooooooottttttt zaidi ya mwaka mmoja uliopita
iluvtreysongz35 ametoa maoni…
i know rite zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ZOMGSkittlez alisema …
LOL guys guys! *and i mean GUYS* If ya h8 Justin Bieber, than why even come to his fanpop page? U know u are all just jealous of his fame and fortune, good looks and wonderful talent! Face it, it's zaidi than what you'll get in 15 years time. I wouldn't be surprised if wewe were a working at a Cash Register in Mc'Donalds! Just Back Off guys.. :)x

Sinead :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sabrinalover63 ametoa maoni…
wow zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wieke14 alisema …
heey I come to your tamasha on March 27 :D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ashleyblom16 ametoa maoni…
realy im like dying to go to one...... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sabrinalover63 ametoa maoni…
leave me alone zaidi ya mwaka mmoja uliopita
seksyglam ametoa maoni…
lucky, oh and sorry Justin does not have an account on fanpop sorry to dissapoint zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bradmilton ametoa maoni…
yes he does have an account on fanpop zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ashleyblom16 alisema …
OMG i upendo justin bieber it would be baridi if he was a shabiki of me ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sabrinalover63 ametoa maoni…
me to i upendo him sooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo much zaidi ya mwaka mmoja uliopita
iluvtreysongz35 ametoa maoni…
i know rite zaidi ya mwaka mmoja uliopita
greenvdpll alisema …
i hate him ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Hot_n_cold ametoa maoni…
Whats your point? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Hot_n_cold ametoa maoni…
lolz okay. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
greenvdpll ametoa maoni…
lol mhm zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
bryonna alisema …
WWWWWWWWWWWWooooooooooooooooooooooowwwwwwwwwwwwwwww I just watched the video to pray and boy was it heartwarming it feels so good to know the nyota I have a crush on has a good moyo ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sweety_JBieber alisema …
I upendo hiiiiiiiiisssss musics so much!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tongue
bryonna alisema …
I just took a Justin Bieber Dating chemsha bongo and I got "Dream Girl"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! haha suckers!!!!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zail alisema …
hi justin beiber am zaila sail from kenya and i upendo u so much piease write back pleaseeeeeeeeeeeeee ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
gabriel03 alisema …
ha ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tiver alisema …
i wanna be justin bieber latin girl! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
I wanna ride with wewe Justin !!!(:
<3 the song Ride !!!<3<3<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
emo_mido ametoa maoni…
it's amazing ,right??? luv it zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
tasherra12 alisema …
I upendo justin bieber u the greatest ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sweety_JBieber ametoa maoni…
yea right :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
VICTORIALEE136 alisema …
i loveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee u ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Sammy_Bieber alisema …
hujambo bbz uk?? I would just like 2 me,lauren,alex,lilly,milly,helen,grace,marthra,danielle,lara,shannon,kelly,jenny,hannah,erin,lara,molly,carly,charlotte,tanya,sain,amy,elly,chole,vicky,louisa,izzy,lizzy,elizabeth,may,emma and rachel all lov u and wen u comin 2 the uk ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
courtdizzle alisema …
cant hate him but ya got to upendo him ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
VICTORIALEE136 ametoa maoni…
he does not like wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
iheartjdb1616 ametoa maoni…
hahaha zaidi ya mwaka mmoja uliopita
courtdizzle ametoa maoni…
well thats harsh but wen i alisema but wewe got to upendo him means i like his songs zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessicaoneill alisema …
Heyyyy.... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
blissmeggy alisema …
hiya justin bieber i just wanted to no if u are doing any v i p tickets on march in london please send me a message back replaying xxluv u ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xXStephBieberXx ametoa maoni…
this is not the Real jb! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
blissmeggy ametoa maoni…
how do u no !!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ilovecimorelli1 alisema …
I upendo JB!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
karlymiller325 alisema …
hujambo justin! its ben-bieber01, im on karlys, karlymiller325, account mine wasnt working so i had to get on hers. just saying hi. karly says hujambo and she wants to chat with u when u, hopefully, accept her request. peace! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
karlymiller325 ametoa maoni…
ben! get off! and yeah justin i really do say hey! upendo you! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
taylorswith alisema …
hi
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
janiah711 alisema …
i really want to chat to wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mld8 alisema …
your awesome! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
janiah711 alisema …
are wewe thar ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
janiah711 alisema …
i am a big fan. i think wewe are cute.
im a little girl.
i think your hair is cute
your video are cute. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 alisema …
if wewe havent heard the song pick me from justin wewe better listen to it...it is awesome ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
forevermaria alisema …
upendo him ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cleo-mermaid alisema …
    Sexy lips, dirty hips, nice ass, high class, sexy smile, bieber style im saying it again cause its true ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
forevermaria ametoa maoni…
ur damn right zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cocotwins alisema …
Justin u totally rock u r so amazing and ur smile is so sexy ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ahcatttell alisema …
hi
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SQUIDWARD101 alisema …
DOES JUSTIN BIEBER EVER CHAT ON THIS THING??
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BAND-G33K ametoa maoni…
LOL:] I DONT THINK SOOO...... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 ametoa maoni…
no he doesnt...it sucks...but wewe can look at his tweets and maoni on them but i dont think hell read them zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BieberPrecious alisema …
THERE IS A NEW KOINI CLUB CONTEST UP! wewe COULD WIN A TRIP TO PARIS au LONDON, GO TO JUSTIN'S tamasha AND EVEN MEET HIM! ALL THAT FOR FREE (: OH AND ITS WORLDWIDE, THE FLIGHT AND HOTEL WILL BE PAID FOR wewe ASWELL! jiunge NOW : linkilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
estella2002 ametoa maoni…
justin zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 ametoa maoni…
bieber zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
justin_lover19 alisema …
ohhh hi me plus wewe im take wewe one time hehehe!!!!!!!!!!!!!!!!! im cyrille and im ur mashabiki in phill. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
dedicated to Justin !(:

"I see sparks fly whenever wewe smile ,
get me with those brown eyes baby as the light go down
give me something that'll haunt me when you're not around
'cause I see sparks fly whenever wewe smile."

i know this is a Taylor mwepesi, teleka song but it just reminded me on Justin and the way i feel when i see him smiling !(:<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
justin_lover19 ametoa maoni…
ohhhhhwwwww.that's so gentle zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SQUIDWARD101 ametoa maoni…
THIS IS SAD YALL NEED zaidi RAP muziki :( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 ametoa maoni…
thats soo sweet zaidi ya mwaka mmoja uliopita
gabriel03 alisema …
justin
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
courtneynelson alisema …
wewe rock lol upendo your songs
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sad
lauren1122 alisema …
hi i soo badly need too meet justin and i whant too be famose and i
ned lots of Marafiki ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
caralou3 ametoa maoni…
hujambo i need Marafiki i have none plz be my friend zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EmmaPerez alisema …
Have wewe seen Justin's abbs?If your a girl,Warning!This might be to HOT to see!I'm a survivor!I saw them and almost died but I didn't.<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
iheartjdb1616 ametoa maoni…
ikr zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SQUIDWARD101 ametoa maoni…
wht yall saw DEFENATLY WAS AN ILLUSION. HE AINT GOT NO ABS :( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EmmaPerez ametoa maoni…
I'm a Beliber!I upendo The Bieber!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
keninv alisema …
Happy new mwaka JB fans!
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jasdenas412 ametoa maoni…
thank wewe :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bieber597 alisema …
He is hot ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tasherra12 ametoa maoni…
yes he is but i upendo jaden smith way zaidi than jb zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
bieber597 alisema …
I <3 jb ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 alisema …
i just watched justin on cnn.did anyone else? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
biebergirl04 ametoa maoni…
I upendo THAT ONE zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 ametoa maoni…
wewe watched it?!?! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lily649 ametoa maoni…
i missed it aww zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sick
jbiebgirl100 alisema …
i am suffering from the flu and bieber fever...i am so sick ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bieber597 ametoa maoni…
Dal zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 ametoa maoni…
dal? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lily649 ametoa maoni…
uuuuhhhhhhhh DAL? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
holda alisema …
upendo da song never say never and ur so hot ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wink
sellybiebz4ever alisema …
Jingle bells, Bella smells, losers go away. Bugs are "yuck", haters suck, beliebers all the way. HEY!

Credit: someone on twitter :P ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TayTayBieber ametoa maoni…
i upendo that !!!<3<3<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TayTayBieber ametoa maoni…
your so right ! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sellybiebz4ever ametoa maoni…
:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
liusiyuan alisema …
ye ye ye ye ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 ametoa maoni…
what the hell? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
gabriel03 alisema …
justin bieber i like the song pray and never say never ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 ametoa maoni…
the muziki video pray makes me cry zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rocio99ILOVE alisema …
wewe ARE VERY HOT OK :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
gabriel03 alisema …
justin bieber hope wewe had a good time in south africa ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
gabriel03 alisema …
want to know when wewe can perfom in south africa ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
gabriel03 alisema …
wewe rook ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
gabriel03 alisema …
justin bieber wewe are cool ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
jbiebgirl100 alisema …
justins just so beautiful i think im gonna cry...just so beautiful ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
jbiebgirl100 alisema …
why is jb so hot?i just dont understand...its amazing ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
bieber597 alisema …
Jb ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bieber597 alisema …
I upendo jb he is a hoty ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lily649 alisema …
go justin boo haterz ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angry
newbetomfan alisema …
JUSTIN SUCKS wewe SAD DUDETS LIKE SOMEONE HOT LIKE TOM FELTON wewe LOSERS!!!!!!!no offence to wewe only justin.JUSTIN BIEBER I HATE YOU!!!!!!!!!!!!!YOU SING LIKE A DROUNDING CAT IN A WASHING MACHINE!!!!!!!!!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jb1996 ametoa maoni…
then why re u here? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
eveslmatrix ametoa maoni…
Sorry, girl. Sorta meant man in a general way. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
newbetomfan ametoa maoni…
oh ri zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
TayTayBieber alisema …
i upendo the songs Ride and Heartache !!!(:
they're amazing !!!(: ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Hot_n_cold ametoa maoni…
I upendo them both so much. :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
facu1112 alisema …
hola
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
missfab alisema …
wewe need to do. New song plz put something on my ukuta everyone ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
gabriel03 alisema …
justin bieber wewe rook ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
gabriel03 alisema …
can wewe do a new song justin bieber ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
cleo-mermaid alisema …
Sexy lips, dirty hips, nice ass, high class, sexy smile, bieber style ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
brittanybab3 ametoa maoni…
BIEBER STYLE YAYYY :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
missfab ametoa maoni…
Great zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RnBStar13 ametoa maoni…
i upendo this quote :') zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LUV_4_BIEBER alisema …
Let me get one effing thing straight! Justin bieber is on fanpop! Im sick of yall little posers and haters saying thats not him!!! If wewe people arent retarded, wewe can see on his account, kwa his name it has a check that says verified account beside it!!! All wewe non beluvers who thinks ItsrealJB isnt him, OPEN YO EYES!! all the posers who pretend to be justin, GET A LIFE!!!! nobody finds that shit funny and its annoying! Im doing this because i upendo justin! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bieberprincess1 ametoa maoni…
wewe tell love_4_bieber zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
looloo904 alisema …
upendo ya ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
nafeecah12 ametoa maoni…
do u like jb that much zaidi ya mwaka mmoja uliopita
deliacruz ametoa maoni…
i need a friend can any1 b my friend plz zaidi ya mwaka mmoja uliopita
luvyaz alisema …
justin is so fine and i know this might sound a little mean to white people but im manley into black guys so yeah but justin is so fine!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MzJulieBieber ametoa maoni…
Justin Roxxzz Im So in upendo Withh HImm zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
puppylove63 alisema …
hi ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MzJulieBieber alisema …
Justin u Rock the world Keep up the Amzing imba u do I upendo U!<3

ShawtyMane<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jadabadd ametoa maoni…
yes he do!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
luvyaz ametoa maoni…
he rocks and he is so fine!!!!!!!!!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
missfab ametoa maoni…
He is so cool zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zainia alisema …
hiya jb
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jbiebgirl100 alisema …
i did an exeriment so i can figure out how justin bieber got so hot but it jut seemed so scientificly and mentaly impossible to figure out.
lol i luv u justin ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita